Zajęcia plastyczne łódź

Zajęcia plastyczne łódź

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 91 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny googlebot 77

Data dodania: 11 04 2011

URL: www.dzialania-tworcze.com

Kliknięć: 58

Wyświetleń: 1219

CTR: 4.76%

Reklama Wizualna ma przyjemność zachęcić dzieci i młodzież do uczestnictwa w zajęciach plastycznych. Proponowane zajęcia wpływają na rozwój młodego umysłu, odkrywają wyobraźnię, samodzielne myślenie, kształtują ekspresje twórczą, oraz są znakomitym sposobem na miłe spędzanie wolnego czasu. Podczas działalności artystycznej dzieci zdobywają wiedzę, w sposób twórczy odkrywają rzeczywistość, wyrażają swoje emocje. Uczestnicy spotykają się z różnego rodzaju technikami malarstwa, rzeźby, rysunku, tkaniny artystycznej, grafiki.

Tworzymy z różnorodnych materiałów, takich jak między innymi gips, mydło, glina, masa solna. Nasze zajęcia cechuje stała różnorodność – spotkania maja miejsce zarówno w plenerze, jak i w pracowni. Zapraszamy na Warsztat Filcowania. Mamy zróżnicowane wiekowo zespoły – rozwijamy zdolności dzieci, jak i pomagamy przygotować młodzież do edukacji w szkołach plastycznych. Zajęcia są prowadzone w małych grupach do 10 osób, aby móc poświęcić każdemu dużą ilość czasu.
Zapraszamy również osoby dorosłe – możecie odkryć swój talent i spełniać się twórczo. Proponujemy także indywidualne lekcje grafiki komputerowej.

Serdecznie zachęcamy do zaczerpnięcia informacji na temat Pracowni Działań Twórczych dzięki naszej stronie internetowej.

Województwo: Łódzkie

Słowa kluczowe:

warsztaty twórcze, zajęcia plastyczne, pracownia działań twórczych, zajęcia plastyczne łódź, warsztat filcowania

Ocena

 • Ocena: 3.3/10 (31 głosów)

 • Podlinkuj stronę www.dzialania-tworcze.com:  Zajęcia plastyczne łódź

  Komentarze:

  Dodaj swój komentarz »


  Polecany katalog:


  Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: